نانو پلیمر جایگزین قدرتمند ایزوگام
ایران کنزو
این سایت به فروش میرسد

فروش بذر سوئيس چارد هفت رنگ

 
مجموعه: کامپیوتر
کد آگهی: 6543
تعداد نمایش: 166
ثبت شده در: 26 فروردين 1396
بروز رسانی: 21 ارديبهشت 1396
فعال تا: 18 مرداد 1396

وضعیت کالا: نو
تلفن تماس:
استان: تهران
شهر: تهران
آدرس یا محدوده: فارس داراب خ فيضيه ساختمان فردين کشت
هزینه ارسال: توافقی
نام فروشنده: hadi fardin
قیمت: توافقی

توضیحات: بذر سوئيس چارد هفت رنگ توليد آمريکا با عالي ترين کيفيت ، قدرت جوانه زني بالا و زيبايي و عطر و طعم خيره کننده را از ما بخواهيد.
مجتمع کشاورزي فردين (فردين کشت)پيشرو در توليد و تحقيقات صيفي جات فرنگي وجديد در ايران
از اينستاگرام و وب سايت ما بازديد فرماييد :
www.fardinkesht.ir
اينستاگرام:Fardinkesht
09172020400 تلگرام
09171320826
ايميل :fardinkesht@yahoo.com
سوئيس چارد يکي از سبزي هاي محبوب در جهان است. يک منبع عالي براي ويتامين ث و آ و کا است و منبع خوبي براي منيزيم، پتاسيم و آهن است. يک بشقاب رنگي و دلچسب براي شما درست مي کند. علاوه بر اين در سوپ، پاستا و ساير غذاها استفاده مي شود.

به طور معمول از اواخر فصل تابستان تا پاييز برداشت مي شود. در بسياري از بازارها در تمام طول سال توليد مي شود. به طور معمول ? رنگ قرمز، صورتي و زرد و ساقه هاي سفيد دارد.

سبزيجات به عنوان يک منبع بزرگ مواد غذايي به حساب مي آيد. در صورتي که ما ميزان مواد غذايي سبزيجات را نمي دانيم. تحقيقات نشان داده است که برگ هاي سوئيس چارد حداقل محتواي ?? آنتي اکسيدان پلي فنل مثل کامفرول، فلاونوئيد است که در بروکلي، کيل و توت فرنگي نيز يافت مي شود. در کنار کامفرول يکي از فلاونوئيدهاي اوليه موجود در سويس چارد فلاونوئيدي به نام سينجنيک اسيد است که به دليل خاصيت کنترل قند خون مورد توجه قرار گرفته است. اين فلاونوئيد از فعاليت آنزيم آلفا گلوکوزيداز جلوگيري مي کند. هنگامي که اين آنزيم مهار مي شود کربوهيدرات کمتري به قندهاي ساده تبديل مي شود و قند خون ثبات بيشتري دارد، مي توان از اين گياه به عنوان يک کنترل کننده قند خون نام برد.

سوئيس چارد مانند چغندر قند يک منبع منحصر به فرد ماده غذايي گياهي به نام بتالاين است. در اين خانواده بتالاين رنگدانه ارغواني مايل به قرمز و همچنين بتازانتين با رنگدانه زرد يافت مي شود که هر دوي آن ها در چارد يافت مي شود.

دانشمندان در ساقه و رگبرگ هاي ارغواني مايل به قرمز چارد حداقل ? رنگدانه بتاسيانين شامل، بتائين، ايزوبتائين و ايزوبتانيدين را تشخيص داده اند. در ساقه ها و رگبرگ هاي زرد رنگ حداقل ?? رنگدانه بتازانتين شامل هيستامين-بتازانتين، آلانين-بتازانتين، تيرامين-بتازانتين و ?-متوزيرامين-بتازانتين يافت شده است. بسياري از رنگدانه هاي يافت شده در چارد خواص ضد التهابي، آنتي اکسيداني و سم زدايي نشان داده اند.

خاصيت سم زدايي به وسيله بتالاين ها ايجاد مي شود. که شامل پشتيباني از برخي مراحل به ويژه ? مرحله سم زدايي گلوتاتيون مي شود.توصيه هاي سلامت غذايي
سوئيس چارد فقط در منطقه مديترانه به عنوان يک سبزي پرطرفدار مرسوم نيست بلکه يکي از سبزي هاي پرفايده در جهان و رتبه دوم از نظر تغذيه اي را بعد از اسفناج در بين سبزي ها دارد و يکي از ? سبزي موثر در کاهش اگزاليک اسيد خون است. براي اين منظور برگ ها به عرض ??? سانتي متر و ساقه هاي ??? سانتي متري را ? دقيقه در آب مي جوشانند. براي پختن سوئيس چارد با حفظ مواد غذايي مطلب زير را بخوانيد.

برخي خواص سوئيس چارد:
گرچه چارد مثل ساير سبزيجات خانواده چغندر مورد مطالعه قرار نگرفته است هيچ شکي در مورد ارزش چارد در حفظ سلامت ما وجود ندارد. ارقام جالب، رنگ هاي پرطراوت چارد به سرعت شناسايي شدند که شامل برگ هاي سبز تيره و رنگين کماني از رنگ قرمز، صورتي و زرد در ساقه و رگبرگ ها دارد. که همه آن ها خاصيت آنتي اکسيداني، ضد التهابي يا هر دو را دارند. بهترين مزيت چارد، تنظيم قند خون بدن است.


مجتمع کشاورزي فردين (فردين کشت)پيشرو در توليد و تحقيقات صيفي جات فرنگي وجديد در ايران
از اينستاگرام و وب سايت ما بازديد فرماييد :
www.fardinkesht.ir
اينستاگرام:Fardinkesht
09172020400 تلگرام مهندس هادي فردين
09171320826
ايميل :fardinkesht@yahoo.com
لطفا هنگام تماس حتما بگویید از سایت تات کالا تماس میگیرید
اخطار ! لطفا از واریز وجه به حساب فروشندگان ناشناس قبل از دسترسی مستقیم به کالا خودداری کنید. بدین منظور می توانید خرید خود را با همکاری تات کالا انجام دهید.
تات کالا هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما و آگهی های ارسالی ندارد

ثبت نظر جدید

برای ثبت نظر جدید می بایست ثبت نام کنید و یا درصورتیکه دارای حساب کاربری هستید وارد حساب کاربری خود شوید.
عایقهای نانو جایگزین ایزوگام - نانوپلیمر  و نانوسیلیکون
قبول آگهی
محک
تات کالا