ريموت کنترل درب اتوماتيک بتا
نانو پلیمر جایگزین قدرتمند ایزوگام
ایران کنزو
این سایت به فروش میرسد

ريموت کنترل درب اتوماتيک بتا

 
مجموعه: کامپیوتر
کد آگهی: 6712
تعداد نمایش: 143
ثبت شده در: 09 خرداد 1396
فعال تا: 06 شهريور 1396

وضعیت کالا: نو
تلفن تماس:
استان: تهران
شهر: تهران
آدرس یا محدوده: شمال غرب تهران
هزینه ارسال: توافقی
نام فروشنده: beta iran
قیمت: توافقی

توضیحات: ريموت کنترل درب اتوماتيک بتا

ريموت کنترل ها قطعات کوچک الکترونيک هستند که به وسيله آنها مي توان سيستم هاي الکترونيکي را از راه دور کنترل نمود.

ريموت کنترل تلويزيون، کولر، سيستم روشنايي و ريموت کنترل درب پارکينگ و دزدگير همگي کاربري اين وسايل را آسان مي کنند، چون کنترل اين سيستم ها را از هر نقطه اي براي کاربر ميسر کرده و آسايش مشتري را فراهم مي نمايند.

در ميان وسايل الکترونيکي فرمان پذير از انسان، يکي از محصولاتي که آرامش خاطر فراوان تري را به ارمغان آورده و علاوه بر آسايش حس امنيت مضاعفي را نيز ايجاد مي نمايد درب بازکن هاي اتوماتيک پارکينگ هستند.

بارها مشاهده شده ترک کردن خودرو روشن و يا حتي خاموش جهت باز يا بستن درب پارکينگ امنيت خودرو يا مالک آن را با مخاطره مواجه کرده و گزارش سرقت از اين قبيل بسيار گزارش شده است. اما با استفاده از سيستم درب بازکن اتوماتيک که توسط يک ريموت کنترل از راه دور بتوان با فشردن يک دکمه کوچک درب را باز نمود کار را بسيار ساده و بهينه نموده و با استقبال گسترده از جانب مردم مواجه شده است.

درب بازکن هاي اتومانيک پارکينگ به فرمان کاربر که توسط يک ريموت کنترل با تکنولوژي راديويي کار مي کند عمل مي کنند و درب پارکينگ را باز کرده و پس از عبور خودرو به صورت اتوماتيک ( و يا با فرمان شخص کاربر ) درب را مي بندد و طي اين فرآيند ريموت نقش اساسي در رابطه ميان کاربر و مرکز کنترل درب بازکن اتوماتيک دارد.

عملکرد صحيح ريموت به صورت مستقيم مرتبط با حس کيفيت درب اتوماتيک مي باشد و بنابراين چنانچه بهترين سيستم درب بازکن اتوماتيک خريداري شود وليکن رابط کاربري مناسب که همان ريموت کنترل مي باشد از نوع مناسبي انتخاب نگردد کليت سيستم زير سئوال مي رود.

در اين مجال به معرفي يکي از بهترين و آزموده ترين انواع ريموت کنترل درب پارکينگ مي پردازيم.

برند مطرح در اين زمينه برند بتا مي باشد که طي ساليان طولاني انواع ريموت کنترل ها که کاربري اصلي آنها کنترل درب بازکن هاي اتوماتيک مي باشد عرضه نموده و در اين عرصه از پيشروها مي باشد.

در ظاهر بسياري از ريموت ها شبيه به هم هستند اما در پس قاب يکسان اين ريموت ها انواع مواد و قطعات با کيفيت هاي پايين و بالا به سر مي برند. کيفيت دکمه ها و فرم دکمه که بخش مکانيکي و مرتبط با نحوه استفاده کاربر مي باشد يکي از جنجالي ترين بخش هاي ريموت مي باشد که شرکت بتا با علم به اين موضوع از بهترين دکمه ها و شاسي ها که در برابر نفوذ گرد و غبار و مايعات حداکثر نفوذناپذيري را دارا هستند استفاده نموده و اين نقطه برتري اين محصول است.

در حال حاضر محصولات اين رده بتا شامل ريموت مدل 2006 ، 2007 ، 2009 ، 2013 ، 207 و به تازگي مدل 2014 مي باشد که همگي علاوه بر ويژگي هاي فني مناسب از نظر ظاهري نيز بهبود يافته و موفق هستند.
لطفا هنگام تماس حتما بگویید از سایت تات کالا تماس میگیرید
اخطار ! لطفا از واریز وجه به حساب فروشندگان ناشناس قبل از دسترسی مستقیم به کالا خودداری کنید. بدین منظور می توانید خرید خود را با همکاری تات کالا انجام دهید.
تات کالا هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما و آگهی های ارسالی ندارد

ثبت نظر جدید

برای ثبت نظر جدید می بایست ثبت نام کنید و یا درصورتیکه دارای حساب کاربری هستید وارد حساب کاربری خود شوید.
عایقهای نانو جایگزین ایزوگام - نانوپلیمر  و نانوسیلیکون
قبول آگهی
محک
تات کالا