نانو پلیمر جایگزین قدرتمند ایزوگام
ایران کنزو
این سایت به فروش میرسد

پرسشهای متداول

1.میتوانید در قسمت بالای سایت هر وسیله ای که نیاز دارید رو جستجو کنید

2.میتوانید برای دیدن کلی محصول مورد نظر روی تیتر اصلی کلیک نمایید

3.اگر دسته خاصی مد نظر دارید روی دسته مورد نیاز کلیک نمایید

كاربر گرامي در صورتي كه امكان ارتباط مستقيم با فروشنده را نداريد لطفا بدون كسب اطمينان كافي هيچ گونه مبلغي را به حساب فروشنده واريز نكنيد. در اين مورد مي توانيد معاملات خود را با  همکاری تات کالا  انجام دهيد. در غير اين صورت تات کالا هيچ مسووليتي نسبت به خريد و فروش انجام گرفته و زيانهاي احتمالي نخواهد داشت.

جهت انجام هرگونه خرید و فروش در این سایت، ضروریست قوانین زیر را به دقت مطالعه و رعایت نمایید:

صفحه پرسش های متداول اینجا کلیک کنید

1. روش خرید و فروش‌ در سایت: بعد از توافق و هماهنگی با فروشنده پرداخت کالا انجام شود-ادرس و مشخصات خریدار برای فروشنده ارسال می شود و فروشنده کالا را ارسال می کند.

2. فروشنده موظف است اطلاعات کالای خود را به درستی درج نموده و نیز عکس واقعی از کالای خود را در سایت قرار دهد. درصورت غیرواقعی بودن عکس، کالا تایید نخواهد شد. فروشندگانی که قصد فروش عمده کالای خود را دارند میبایست جهت نمایش و فروش کالای خود با مدیریت سایت هماهنگی‌های لازم را به‌ عمل آورند.

3. فروشندگانی که کالای خود را ثبت کرده‌اند می‌توانند کالاهایشان را ویرایش و حذف کنند. برای این کار ابتدا وارد پروفایل‌تان شوید و سپس از قسمت کالاهای فروشی من می توانید کالاهایتان را ویرایش و یا حذف کنید.

در صورتی که کالای شما نیاز به انجام تغییرات دارد، از گزینه ی "ویرایش" کالا استفاده کنید و از حذف و ثبت مجدد کالا خودداری نمایید.

4. در صورتی‌که فروشنده‌ای کالایی مغایر با آن‌چه که به ثبت رسانده تحویل مشتری دهد سایت حق دارد نسبت به نگه داشتن مبلغ واریزی تا رفع مغایرت ها.

در صورتی که خریدار و فروشنده بخواهند سایت را واسطه ی دریافت پول کالا قرار دهند ابتدا قسمت خرید با همکاری تات کالا و باید به موارد زیر توجه کنند:

5- مشخصات کامل کالا باید قبل از ارسال مرسوله چک شود و درصورتی که موردی مغایر با نوشته های فروشنده در سایت باشد باید قبل از ارسال کالا به خریدار گفته شود.

- هزینه ارسال کالا طبق توافق طرفین پرداخت می گردد.

- در صورتی که خریدار پس از دریافت کالا، از آن ناراضی باشد باید با فروشنده صحبت کند و هر دو طرف باید سعی کنند طی مذاکره مشکل را برطرف نمایند.

- اگر دو طرف نتوانند باهم مشکل را حل کنند سایت نظر نهایی خود را پس از دریافت مدارک لازم از دو طرف اعلام می کند و هر دو طرف موظف به قبول این نظر می باشند.

- در صورتی که کالا مرجوع گردد هزینه برگشت آن باید طبق توافق طرفین پرداخت گردد. در صورتی که توافق حاصل نشود هزینه ی ارجاع کالا بین خریدار و فروشنده نصف خواهد شد.

 
6. اطلاعات کاربران نزد سایت  محفوظ است و به جز هماهنگی برای خرید و فروش هیچ گونه استفاده ای از این اطلاعات نخواهد شد.

7. برای انجام هرگونه عملیات خرید و فروش تکمیل اطلاعات فردی و بانکی  الزامی است.

8. تات کالا تعهدی نسبت به کیفیت کالاهای عرضه شده ندارد و فروشندگان مسئول کیفیت و کمیت کالای خود می‌باشند.


9. تعرفه سایت تات کالا .........


تا اطلاع ثانوی بدون کارمزد


11. قیمت‌گذاری کالاها بر عهده فروشندگان محترم می‌باشد و سایت در این زمینه دخالتی نمی کند.


نظراتی که حاوی مطالب زیر باشند توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد:

-          نظراتی که به نحوی در آنها تبلیغات سایت های دیگر آمده باشد.

-          هر نظری که به نحوی بی احترامی به فروشنده کالا یا کاربران دیگر به حساب آید.

-          نظراتی که با هدف پایین آوردن ارزش کالا و به قصد تخریب آن نوشته شوند.

 12. کالاهایی ممنوعه که صفحه قوانین ذکر شده است.

 13.  انصراف از خرید و برگشت کالا:

اگر فروشنده 72 بعد از خرید کالا را برای خریدار ارسال نکند-- خرید باطل شده و وجه کامل به حساب خریدار برگشت داده می شود-

اگر خریدار بعد از دریافت کالا با ارایه دلیل منطقی منصرف شود(24 ساعت مهلت تست دارد) - باید کالا را برای خریدار برگشت زده و تا زمانی که فروشنده کالا برگشتی خود را دریافت و تایید نکرده وجه به حساب خریدار برگشت داده نمی شود.و با تایید فروشنده مبنی بر دریافت کالا برگشتی خود وجه کامل به حساب خریدار برگشت داده می شود

کاربر گرامی، خواهشمند است درصورت تمایل نسبت به انجام خرید و فروش در تات کالا ، قوانین مربوط به آن را نیز مطالعه فرمایید. چنانچه درمورد هر کدام از بخش های سایت سوالی داشتید می توانید در قسمت ارتباط با ما پرسش خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخ آن در سایت به نمایش درآید.

کلیه آگهی کالاها در سایت تات کالا رایگان است، اما برای اینکه آگهی شما در این سایت بهتر دیده شود می توانید با هزینه ای اندک مطابق جدول زیر آگهی خود را ویژه نمایید. با ویژه کردن اگهی خود، خریداران به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد چرا که شما از کیفیت و فروش کالای خود مطمئن بوده و برای فروش آن هزینه کرده اید.

با ویژه کردن هر یک از آگهی خود از خدمات زیر برخوردار خواهید شد:
1- نمایش آگهی در باکس صفحه اول به صورت تصادفی (در هر بار نمایش صفحه 18 آگهی ویژه به صورت تصادفی نمایش داده می شوند و نتیجه نمایش در هر رفرش تغییر می کند . بنابر این ممکن است آگهی شما هر چهار یا پنج بار رفرش یکبار در باکس صفحه اول نمایش داده شود .)
2- اولویت نمایش آگهی در ابتدای نتایج جستجوی بازدیدکنندگان همراه با کادر مشخص و زیبا ( برای مثال اگر عنوان آگهی شما  " مبل راحتی " است ، با جستجوی کلمه های مبل یا راحتی آگهی شما در اولویت و با کادر مشخص نمایش داده خواهد شد . )
3- اولویت نمایش آگهی در صفحه اول گروه و زیرگروه مرتبط با آگهی .( مثلا اگر آگهی شما مربوط به فروش یخچال است ، آگهی شما در گروه لوازم خانگی و همچنین گروه یخچال و فریزر در اولویت و با کادر مشخص نمایش داده خواهد شد )

با شرایط فوق آگهی شما در صورت ویژه شدن حداقل 10 برابر بیشتر از حالت عادی دیده خواهد شد و مسلما در فروش سریع آن بسیار موثر خواهد بود.

تاکید می شود که نمایش آگهی های ویژه در باکس صفحه اول به صورت رندوم است . صدها آگهی ویژه وجود دارد که در هر رفرش تنها 18 آگهی نمایش داده می شود ، اما در گروه های مربوطه و در  بخش جست و جو به صورت ثابت جزو اولویت اول و با کادر ویژه نمایش داده می شود .

4- آگهی های ویژه قابلیت بارگذاری 10 عکس را دارند .  مدت زمان نمایش هر آگهی ویژه یک ماه خواهد بود و پس از آن به صورت اتوماتیک از چرخه آگهی های ویژه خارج می شوند.
در صورتی که چند کالا برای فروش دارید هزینه آگهی های بعدی شما در طول یک ماه با هزینه کمتری محاسبه خواهد شد و بدین منظور بسته های آگهی مختلفی در نظر گرفته شده است که با خرید این بسته ها می توانید چند آگهی خود را به صورت همزمان ویژه کنید.

تعرفه بسته های آگهی ویژه

  7 روزه 15 روزه 30 روزه 45 روزه
بسته یک آگهی ویژه 2,000 4,000 8,000 10,000
بسته 5 آگهی ویژه 7,000 10,000 12,000 14,000
بسته 10 آگهی ویژه 15,000 18,000 22,000 26,000
بسته 15 آگهی ویژه 20,000 22,000 24,000 28,000
بسته 20 آگهی ویژه 30,000 34,000 38,000 42,000

 

در صورت عدم تمایل به پرداخت الکترونیک از طریق درگاه الکترونیک، لطفا مبالغ یاد شده را به شماره کارت 6219861004066444 بانک سامان به نام محمد میلاد یاوری، واریز نموده و کلیه مشخصات واریز (شامل: شماره رسید و ارجاع + تاریخ پرداخت + مبلغ + و نام پرداخت کننده) به همراه نام کاربری و کد و عنوان آگهی مورد نظر را در صفحه تماس با ما وارد و ارسال نمایید.

همچنین شما می توانید این اطلاعات را به ایمیل: info at tatkala.com ارسال فرمایید.

 

راهنمای ویژه کردن آگهی در حساب کاربری

برای خریداران یک آگهی ویژه:

برای پرداخت وجه بعد از ورود با نام کاربری خود به سایت به بخش "مدیریت آگهی های من" مراجعه کنید، و با انتخاب آگهی مورد نظر بر روی گزینه ویژه کردن آگهی کلیک کنید تا به صفحه خرید بسته های آگهی ویژه وارد شوید. در این بخش اولین گزینه (خرید یک آگهی ویژه) را انتخاب کنید و بر روی گزینه ویژه کردن آگهی کلیک کنید تا  به بخش پرداخت وجه در صفحه رسمی بانک سامان وارد شوید. پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، به صورت اتوماتیک دوباره به سایت تات کالا برمی گردید. پس از دقایقی آگهی شما در فهرست آگهی های ویژه قابل رویت خواهد بود.
توجه داشته باشید که در صورتی که در این مرحله از صفحه بانک به سایت تات کالا بازگشت نکنید به معنای این است که پرداخت شما با مشکل مواجه شده است که معمولا این مشکل از طرف بانک می باشد. حتی اگر از حساب شما پول کسر شده باشد دوباره این وجه از سوی بانک به حساب شما برگشت خواهد شد.

برای خریداران بسته های چند تایی آگهی ویژه:

مرحله الف - در این مرحله پس از ورود به بخش "آگهی های تایید شده" یکی از آگهی های مورد نظر خود را که برای ویژه کردن در نظر دارید انتخاب کنید تا به صفحه خرید بسته های آگهی ویژه وارد شوید. یکی از بسته های آگهی را به تعداد مورد نظر انتخاب کنید و بروی گزینه ویژه کردن آگهی کلیک کنید تا به بخش پرداخت وجه در صفحه بانک وارد شوید، بعد از پرداخت وجه و بازگشت به سایت تات کالا آگهی انتخابی شما ویژه شده است که پس از دقایقی در فهرست آگهی های ویژه قابل رویت می باشد.
مرحله ب - برای ویژه کردن سایر آگهی های خود به بخش آگهی های تایید شده مراجعه کنید. در این بخش یکی دیگر از آگهی های مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر گزینه ویژه کردن به صفحه ویژه کردن آگهی هدایت شوید. در این صفحه در بسته خریداری شده اعتبار تعداد آگهی های باقی مانده برای ویژه کردن ذکر شده است، با انتخاب بسته خریداری شده و کلیک بر روی گزینه ویژه کردن به صورت مستقیم آگهی شما ویژه خواهد شد. (این عملیات غیر قابل برگشت می باشد) در صورتی که پکیج خریداری خود را انتخاب کرده باشید به صفحه بانک هدایت نخواهید شد و آگهی شما ویژه می شود، اما در صورتی که پکیجهای دیگر را انتخاب کنید دوباره به صفحه بانک هدایت خواهید شد و اعتبار شما (با حفظ اعتبار قبلی) برای ویژه کردن آگهی های بیشتر افزایش خواهد یافت.
برای ویژه کردن سایر آگهی های خود مرحله "ب" را به تعداد آگهی های مورد نظر تکرار نمایید.

لازم به ذکر است که با خرید بسته های آگهی کاربران می توانند هر زمان که مایل باشند آگهی خود را ویژه نمایند و با گذشت زمان این حق از کاربران برای ویژه کردن سایر آگهی های خود سلب نمی شود .

درج آگهی کالای دست دوم  در " تات کالا " رایگان ، بدون پورسانت و نامحدود است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.

برای ثبت اگهی ابتدا با تکمیل فرم ثبت نام، عضو سایت خواهید شد.

چگونه آگهی کالای دست دوم خود را ثبت کنم ؟
پس از ثبت نام با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت وارد شده ، سپس  به قسمت کنترل پنل خود در بخش پروفایل ( سمت راست صفحه ) مراجعه نموده و با کلیک در بخش افزودن آگهی جدید، وارد صفحه انتخاب دسته بندی سایت شوید ، با کلیک بر روی هر کدام از  گروه های اصلی  ، فهرست زیرگروه ها پدیدار می شود و با انتخاب گروه و زیرگروه مربوط به کالای خود وارد صفحه توضیح آگهی ها می شوید .

موضوع آگهی ها حتما باید در زمینه کالاهای دست دوم و به صورت تکی باشند تا در دسته بندی مخصوص به خود به صورت رایگان مورد تایید قرار گیرند. کلیه آگهی کالاهای شرکتی ، فروش عمده و فروشگاه ها به بخش فروش ویژه منتقل می شوند  و تنها در صورت ویژه شدن قابل نمایش در گروه مورد نظر آگهی دهنده است .

در قسمت بالا ابتدا عنوان آگهی را به صورت دقیق و خلاصه وارد نمایید ، سعی کنید از عبارات کلی و شعار گونه و نا مشخص استفاده نکنید و عبارت دقیق کالای خود را وارد نمایید .

مثال :

عبارات نامناسب برای عنوان آگهی : پژو با قیمت استثنایی ، یخچال آلمانی با قیمت عالی ، فروش آپارتمان اکازیون ، حراج واقعی کفش

عبارات مناسب برای عنوان آگهی : فروش پژو 206 تیپ دو مدل 87 ؛ فروش یخچال فریزر زیمنس کم کارکرد ، آپارتمان دوخوابه 80 متری در ستارخان ، کفش مجلسی زنانه طرحدار سایز 38

- پس از وارد کردن عنوان ، توضیحات مربوط به آگهی را به صورت کامل و روشن تشریح کنید . حتما عبارات را به زبان فارسی و املای مناسب درج کنید و از نگاشتن عبارات به هم چسبیده ، فینگیلیش و نامربوط خودداری کنید ، این امر در بازدید آگهی شما توسط موتورهای جست و جو تاثیر فراوانی دارد .

-  توضیحات کافی درباره ی ویژگی ها و مشخصات کالای دست دوم خود در متن آگهی بگنجانید، خود را به جای خریدار تصور کنید، آیا به تمام سوالات لازم و ابهامات خریدار پاسخ کوتاه و کامل داده اید ؟ با توصیف کامل و مختصر و مفید خواننده به سرعت تصمیم خود را می گیرد و شما در وقت خود برای پاسخ گویی به مراجعین صرفه جویی زیادی خواهید کرد .

- در فرم افزودن آگهی جدید، بخشی برای درج شماره ی تماس صاحب کالا قرار داده شده است، پیشنهاد می شود علاوه بر شماره تماس ثابت، شماره تلفن همراه خود را نیز وارد نمایید. همچنین خریداران می توانند از طریق قسمت اطلاعات فروشنده و ارسال پیام برای فروشنده ایمیل ارسال نمایند. ادرس ایمیل شما در صورتی در انتهای همه ی آگهی های شما به نمایش در می آید که به هنگام ثبت نام گزینه " نمایش ایمیل به بازدیدکنندگان " علامت زده باشید، اگر مایل به تغییر وضعیت نمایش ایمیل خود هستید به بخش پروفایل من مراجعه نمایید .

- درج قیمت واقعی و منصفانه، مدت زمان فروش کالای دست دوم را به نحو موثری کاهش می دهد، اگر قیمت کالای دست دوم خود را نمی دانید بهتر است نمونه های مشابه را بررسی کنید و قیمتی معقول و مناسب به خریداران پیشنهاد کنید. در این گونه موارد بهتر است از دید خریدار به کالای خود بنگرید و از خود بپرسید که حاضر هستید به عنوان خریدار این کالا را به چه قیمتی خریداری کنید .

- سپس در آیتم بعدی وضعیت کارکرد کالای خود را در یکی از حالتهای نو ،‌در حد نو و کارکرده مشخص کنید و و در پایان موقعیت مکانی خود ، استان شهر و نشانی خود را مشخص کنید .

- هنگام ثبت اگهی جدید، با درج کلمات کلیدی اگهی خود در بخش " کلمات کلیدی " به موتورهای جستجو کمک خواهید کرد که اطلاعات اگهی شما را در اولویت نتایج جستجو قرار دهند و درنتیجه اگهی شما بازدید بیشتری خواهد داشت و سریع تر به فروش خواهد رسید. در هر سطر یک کلمه و یا عبارت وارد کنید و سپس کلید اینتر را فشرده و عبارت بعدی را وارد کنید. دقت کنید بخش کلمات کلیدی حداکثر شامل 15 کاراکتر باشد .

- بعد از اتمام درج اطلاعات آگهی خود بر روی آیتم افزودن آگهی جدید کلیک کنید . با کلیک کردن بر روی این آیتم شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید که قادر خواهید بود حداکثر تا پنج عکس به آگهی خود اضافه کنید . با کلیک بر روی آیتم افزودن تصویر عکسها به صورت تک تک قابلیت آپلود خواهند داشت . عکس کالا باید قبلا در رایانه شما ذخیره شده باشد و با کلیک بر روی دکمه Browse عکس از محل ذخیره شده در رایانه شما انتخاب خواهد شد . برای هر عکس می توانید توضیحی کوتاه نیز درج نمایید. ترجیحا عکس واقعی کالای خود را از زوایای مختلف درج نمایید .

- لازم به ذکر است که درج عکس فقط از طریق کامپیوترهای خانگی و لبتاب و نوتبوک امکان پذیر است و در صورتی که برای ورود به سایت از موبایل یا تبلتها استفاده می کنید امکان اضافه کردن عکس در سایت تات کالا فعلا  از طریق موبایل و تبلت وجود ندارد .

بدین منظور همچنین بخش راهنمای ارسال عکس را مطالعه فرمایید.

پس از ثبت آگهی جدید، در مدت کوتاهی مورد بررسی تیم پشتیبانی قرار خواهد گرفت و در صورت مطابقت و رعایت اصول و قوانین سایت تایید و نمایش داده خواهد شد.

 - برای کسب اطلاعات بیشتر به قوانین و مقررات سایت رجوع فرمایید

ویرایش ، به روز رسانی و حذف آگهی ها :

برای ویرایش آگهی خود در قسمت سمت راست کنترل پنل خود به بخش آگهی های تایید شده بروید . پس از ورود به این بخش فهرست آگهی های خود را مشاهده می کنید . در زیر هر یک از آگهی ها لینکهایی به منظور افزودن یا ویرایش تصاویر ، ویرایش متن آگهی ، به روز کردن آگهی و ویژه کردن آگهی وجود دارد که با کلیک بر روی هر کدام عملیات مورد نظر انجام خواهد گرفت .

در پایین منو نیز آیکونی برای غیر فعال کردن آگهی به صورت موقت و همچنین قرار دادن آگهی در وضعیت "فروخته شد " قرار دارد .
در صورتی که کالای خود را فروخته اید حتما آیکن فروخته شده را انتخاب نمایید .

اگر مایل به حذف آگهی هستید بر روی علامت ضربدر سمت چپ آگهی کلیک کنید . این عملیات غیرقابل برگشت است .

لازم به ذکر است که ایجاد هرگونه تغییر در متن آگهی ( به جز قیمت ) مستلزم تایید دوباره مدیریت سایت است و تا آن زمان آگهی شما جزو آگهی های تایید نشده قرار خواهد گرفت و ورژن قدیمی آگهی نیز از سایت حذف خواهد شد.

مدت زمان نمایش هر آگهی 3 ماه می باشد  و در صورت اصلاح یا به روزرسانی آگهی این مدت از زمان به روزرسانی تمدید خواهد شد .

 

چگونه بازدید آگهی خود را افزایش دهیم ؟

- آگهی خود را به روزرسانی کنید .حتی اگر به تازگی آگهی را درج کرده اید و زمان انقضای اگهی نرسیده باشد، هر روز یا هر چند روز یکبار آگهی خود را به روز کنید، آگهی های معمولی برای نمایش در سایت بر طبق تاریخ درج میباشند و هر چه تاریخ به روز باشد آگهی بالاتر از بقیه آگهی ها نمایش داده شده و در بخش آگهی های امروز نیز قرار می گیرد .
مدت انتشار یک آگهی حداکثر 3 ماه است . در صورتی که کالای شما فروخته شده است. لطفا آن را از لیست آگهی های خود حذف کنید و در صورت فروخته نشدن مرتب آن را تمدید کنید .

- از کلمات کلیدی در عنوان آگهی استفاده کنید : عبارات استفاده شده در عنوان آگهی نقش مهمی در بالا بردن بازدید کننده به ویژه در جست و جوی گوگل خواهد داشت . سعی کنید حتما از عبارات فروش ، خرید ، دست دوم ، کارکرده ، در حد نو  و کلمات مانند آن در عنوان آگهی استفاده نمایید . استفاده از این کلمات بازدید کننده را حداقل دو یه سه برابر خواهد کرد .  برای مثال این عنوان برای یک کالا بسیار مناسب است : فروش یخچال سامسونگ دست دوم

- آگهی را ترجیحا با عکس منتشر کنید . درج عکس کالای دست دوم در زوایای مختلف ، از اتلاف وقت فروشنده و خریدار به میزان قابل توجهی جلوگیری می کند، چرا که خریدار با مشاهده ی تصویر، تا اندازه یی با مشخصات ظاهری کالا از قبیل شکل ظاهری، رنگ، اندازه و... اشنا شده است و تصمیمش برای خرید تقریبا قطعی است .

 -  به آگهی خود در تات کالا لینک بدهید ، بدین صورت که پس از درج آگهی و تایید آن ، آدرس آگهی را از نوار بالای سایت کپی کرده و در هر وبلاگ ، کلوپ و فرومها ، سایت و شبکه اجتماعی که در آن فعالیت دارید درج کنید . هر چه تعداد این لینکها بیشتر باشد از نظر موتورهای جست و جو نظیر گوگل ، اعتبار آگهی شما بیشتر خواهد بود و آگهی شما بازدید کننده ی بیشتری خواهد داشت .

- به سوالات مشتریان پاسخ دهید . سعی کنید در قسمت نظرات کاربران به سوالات مشتریان پاسخ دهید و اطلاعات کافی را در اختیار ایشان قرار دهید. همچنین این قسمت برای چانه زنی و اعطای تخفیف به خریداران کاربرد دارد لذا در فواصل زمانی کوتاه بخش نظرات آگهی خود را بررسی کنید تا بتوانید در اسرع وقت به سوالات یا درخواست تخفیف پاسخ گویید .

آگهی خود را ویژه کنید . ویژه کردن آگهی شانس دیده شدن آگهی را به میزان چندین برابر افزایش خواهد داد.

 هزینه ویژه کردن آگهی در تات کالا بسیار پایین است و برای آگهی های بعدی این هزینه کمتر نیز خواهد بود . برای اطلاعات بیشتر بخش راهنمای آگهی ویژه را مطالعه فرمایید .

ثبت آگهی بصورت اموزش تصویری

 1. افزودن آگهی جدید
 2. آگهی هایی که هنوز تایید نشده توسط سایت
 3. آگهی هایی که غیر فعال شدن به علت رعایت نکردن مقررات و یا توسط خود کاربر غیر فعال شدن
 4. آگهی هایی که توسط سایت تایید شدن
 5. آگهی هایی که ویژه شدن
 6. آگهی هایی که فروخته شده
 7. خرید بسته آگهی ویژه برای ویژه کردن آگهی از این قسمت اقدام می نمایید
 8. بسته آگهی ویژه هایی خرید شده شما
 9. مبالغ پرداختی
 10. کالاهایی که توسط شما علامت خورده سده در این قسمت موجود است
 11. مدیریت حساب کاربریتون
 12. خروج کلی از سایت
 13. مشاهده ایمیل و که در هنگام ثبت نام وارد گردیده
 14. ویرایش تلفن و ادرس
 15. تغییر رمز عبور


دسترسی به اطلاعات و کلیه آگهی های سایت تات کالا برای همه کاربران آزاد است ، اما برای درج آگهی ، ثبت نظر و تهیه لیست علاقه مندی از آگهی می باید ثبت نام صورت گیرد .
ابتدا بر روی بخش عضویت  واقع در بالا یا کادر سمت راست سایت کلیک کنید . فرم اطلاعات درخواستی را تکمیل نموده و توجه فرمایید که پاسخ دادن به گزینه های مشخص شده با علامت ستاره اجباری می باشد و بقیه فیلدها اجباری نیست .
ابتدا یک نام کاربری به زبان لاتین برای خود انتخاب کنید و سپس رمز مورد نظر خود را وارد کنید. سعی کنید رمزی را انتخاب کنید که همیشه از آن استفاده می کنید و پس از مدتی فراموش نشود . رمز انتخابی را در کادر بعد تکرار کرده و سپس ایمیل خود را وارد کنید . دقت نمایید که ایمیل شما باید ایمیل واقعی و معتبر باشد . زیرا این ایمیل برای ارسال کلیه پیامها مورد استفاده سایت قرار خواهد گرفت .
با پر کردن کلیه اطلاعات درخواست شده در فرم روی کلمه " مرحله بعد " کلیک کنید . اکنون مراحل ثبت نام شما تکمیل شده است و شما می توانید با نام کاربری و رمز انتخابی وارد سایت شوید .
 
برای وارد کردن اطلاعات خود در بخش ثبت نام لطفا به نکات زیر توجه کنید :
 
- اگر ثبت نام و ورود به قسمت پروفایل شما با پیام خطا مواجه می شود، از مرورگر دیگری استفاده کنید. به طور مثال اگر مرورگر شما اینترنت اکسپلورراست، مرورگر موزیلا را بکار بگیرید و یا مرورگر گوگل کروم.
- نام کاربری و رمز عبور را به لاتین وارد نمایید.
- هنگام درج رمز عبور به فارسی و یا انگلیسی بودن صفحه کلید دقت نمایید ترجیحا از حروف فارسی استفاده نکنید
- رمز ورود بر خلاف شناسه کاربری به بزرگی و کوچکی حروف حساس است. بنابراین هنگام وارد نمودن رمز ورود به این نکته توجه داشته باشید.
- دقت نمایید که ایمیل با www شروع نمی شود. فرم صحیح :ایمیل info@tatkala.com
- برای تغییر رمز عبور، با نام کاربری خود وارد سایت شده و در قسمت قسمت پروفایل من، رمز عبور را تغییر دهید
- در صورت فراموشی رمز عبور، در قسمت ثبت نام، وارد بخش فراموشی رمز عبور شده و ایمیل خود را وارد کنید تا رمز عبور به ایمیل شما ارسال شود.
 
پس از ثبت نام، امکانات زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت :
 
- درج سریع آگهی رایگان به تعداد نامحدود. برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای درج آگهی را مطالعه کنید .
 
- تهیه لیست علاقه مندی ها از کالاهای مورد نیاز . این فهرست به شما امکان می دهد که  کالاهای مشابه را در فهرستی منظم مورد مقایسه قرار دهید .
 
- امکان ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار در بخش نظرات کاربران در ذیل آگهی یا از طریق شماره تماس و ادرس ایمیل صاحب کالا
راهنمای عضویت بصورت تصویری
 

سایت روبه نو یک بازارچه مجازی خرید و فروش وسایل و لوازم دست دوم است که این امکان را برای کلیه کاربران فراهم کرده است که کلیه کالاهای دست دوم خود را بدون واسطه و به صورت رایگان در معرض فروش قرار دهند و یا اجناس مورد نیاز خود را در آن جست و جو و خریداری نمایند .

 

چگونه در تات کالا کالایی را جست و جو کنیم؟
برای یافتن یک کالا در روبه نو راه های مختلفی وجود دارد . بهترین و ساده ترین راه جست و جوی کلمات کلیدی کالای مورد نظر می باشد . یک یا چند کلمه کلیدی از کالای مورد نظر خود را در نوار جست و جوی بالای صفحه اول سایت درج کنید ، پس از چند ثانیه نتایج جست و جو به ترتیب آگهی های ویژه و به روز بودن کالاها به نمایش در می آید .
راه دیگر ، سر زدن به گروه مرتبط با کالای مورد نظر می باشد . کلیه گروه های کالایی به جزییات کامل در سایت روبه نو دسته بندی شده اند و شما در همان صفحه اول به راحتی می توانید گروه مربوط به کالای مورد نظر خود  را بیابید .  
روبه نو همچنین این امکان را برای شما فراهم آورده است که با انتخاب استان محل زندگی خود تنها آگهی های مربوط به آن استان را مشاهده نمایید . هنگامی که یک استان انتخاب می شود کلیه جست و جوهای سایت ، منتهی به آگهی های آن استان خواهد بود و تا زمانی که به صفحه اصلی بازنگشته یا عنوان استان مربوطه را پاک نکنید این حالت در سایت فعال خواهد بود .
 
 چگونه کالایی را از تات کالا خریداری کنیم ؟
در سایت تات کالا امکان ایجاد ارتباط مستقیم با صاحب کالا برای شما فراهم آمده است . می توانید مستقیما به شماره تماسهای درج شده در زیر آگهی تماس بگیرید و با صاحب کالا مستقیم ارتباط برقرار کنید . ذکر این نکته ضروری است که هیچ کدام از کالاهای درج شده در سایت متعلق به خود تات کالا نیست و همگی توسط کاربران درج شده اند .
ضمن اینکه تات کالا خود نیز خریدار هیچ کالایی نمی باشد .تات کالا نه فروشنده است و نه خریدار و تنها این بستر را برای کاربران ایجاد کرده که کالاهای دست دوم بدون واسطه خرید و فروش شوند .
 
بعضی از فروشندگان شماره تلفن خود را درج نکرده اند. چگونه با آنها ارتباط بگیریم ؟
اگر بعضی از فروشندگان شماره تلفن خود را درج نکرده اند چند راه برای ارتباط با آنها برای شما موجود است .
- زیر آگهی کالا ، نظر بگذارید . این نظرات می تواند شامل پیشنهاد قیمت ، تخفیف یا درخواست خرید همراه با شماره تماس شما باشد . این نظرات مستقیما به ایمیل فروشندگان رفته  و در وقت مقتضی به شما پاسخ خواهند داد . البته برای این کار شما قبلا باید ثبت نام کرده باشید و با نام  کاربری و پسورد خود وارد سایت شده باشید .
- در بخش خرید این کالا با همکاری تات کالا مشخصات خود را پر کرده و قیمت پیشنهادی خود را ارایه دهید .
اگر از هیچ کدام از راه های فوق موفق به ارتباط با فروشنده نشدید ، لطفا از تماس مستقیم با سایت تات کالا خودداری فرمایید . زیرا تات کالا نیز اطلاعات دیگری به جز اطلاعات درج شده در آگهی از فروشندگان ندارد .
 
آیا باید وجه کالا را مستقیما به حساب فروشنده بریزیم ؟
خیر ! به هیچ عنوان تا زمانی که دسترسی مستقیما به فروشنده یا کالا پیدا نکرده اید لطفا هیچ مبلغی را به حساب فروشندگان ناشناس واریز نکنید . انجام این کار زمینه سواستفاده را برای برخی سودجویان ایجاد خواهد کرد که  در این صورت تات کالا هیچ عنوان مسوولیتی در قبال زیانهای احتمالی نخواهد داشت .
اگر به فروشندگان دسترسی مستقیم ندارید ، بهترین راه ، خرید کالا با همکاری سایت تات کالا می باشد . که در اینجا می توانید از شرایط و چگونگی آن مطلع شوید .
 
چگونه کالایی را در تات کالا به فروش رسانیم  ؟
برای فروش کالای خود در روبه نو ابتدا باید ثبت نام کنید . راهنمای کامل ثبت نام را در اینجا مطالعه فرمایید .
پس از ثبت نام و فعالسازی حساب کاربری خود با نام کاربری و رمز عبور انتخابی وارد سایت شوید . به بخش کنترل پنل رفته و آگهی جدید خود را درج کنید . راهنمای کامل درج آگهی در تات کالا را از اینجا می توانید مطالعه فرمایید .
راهنمای درج آگهی در تات کالا
 
چگونه به نظرات درج شده در مورد آگهیمان جواب دهیم ؟
بسیار ساده است . کافی است با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید و به صفحه مربوط به آگهی کالای خود بروید . می توانید به نظرهایی که در زیر آگهیتان درج شده است ، پاسخ هدید .
 
این توضیحات کافی نبود ؟
اگر هنوز در مواردی برای استفاده از سایت تات کالا ابهام دارید نظر خود را در بخش تماس با ما بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم . لطفا به ارسال ایمیل اکتفا کرده و از تماس تلفنی مستقیم با سایت جدا خودداری فرمایید .
 
عایقهای نانو جایگزین ایزوگام - نانوپلیمر و نانوسیلیکون
قبول آگهی
محک
تات کالا